Menu
0534 703 65 30

2 Günde Aşık Etme Büyüsü

Genel olarak karşı tarafın kalbinde yeni bir aşk yeşertmek veya küllenen aşkın küllerini alevlendirmek için yapılan büyüye aşık etme büyüsü denir.

Aşık etme büyüsü kendine aşık etmek için kullanıldığı gibi, zaten seni seven bir kişinin aşk duygularını güçlendirmek için de (örneğin eşinin, sevgilinin, eski eşinin, nişanlının vb.) yapılabilir. Genellikle iki insan arasındaki muhabbetin koyulaşması ve birbirlerine aşkla bağlanması için yapılan aşık etme büyüsünün etki süresi ortalama 2 haftadır.

Aşık etme büyüsü yapan medyumların insan ilişkilerindeki tecrübelerine dayalı olarak bu zaman artabilir ya da daha kısa sürede sonuca ulaşabilmek mümkündür. İnsanların hangi tür büyülerde ne tarz yanıtlar verebileceğini önceden kestirebilmek için yıllara dayanan bilgi ve tecrübe birikimi gerektiği aşikardır. Bir kaç kez aşk büyüsü üzerine çalışma yapmış medyumların ya da medyumun yaptığı işlemin faydalı olduğunu görebilmek için bu medyumun insan ilişkilerinden yolu geçen başka büyü ilimlerinde çokça çalışması olmalı ve tecrübe kazanmış olmalıdır.

Büyü ilimlerinin insan davranışları üzerinde göstereceği etkiyi önceden kestirip, yapılan ilk büyü çalışmasında sonuç alabilmek Medyum Olcay gibi tecrübeli bir medyuma has özellik ve ayrıcalıktır. İnsanlar yaptığı büyülerden hızlı dönüş aldıkları için, memnun kalarak birbirlerine tavsiye de bulunup işlem veya yaşanan sıkıntı her ne olursa olsun bir danışman gerektiğini düşünüyorum tarzında tavsiyelerle sürekli tanıdıklarını Medyum Olcay’a yönlendirerek tanıdıklarının yabancı ve dolandırıcı medyumların mağduriyetine uğramalarına engel oluyorlar.

Aşık etme büyüsü üzerine de en çok tavsiye üzerine talep gören Medyum Olcay hoca, kişiler arasındaki aşkı canlandırabilmek ve söndürebilmek için yapabileceği işlemleri önceden kestirebiliyor. Her insanın ruh haline ve aralarındaki ilişkinin koyuluğuna göre çeşitli çalışmalar yapılıyor olsa da bunun adı aşık etme büyüsüdür.

Aynı büyü ilimi ve çeşitli dallara uzanan aşk ilimlerinin yanı sıra bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, kısmet açma çalışması gibi çalışmalardan da tecrübeler edinen Medyum Olcay için aşık etme büyüsü, kişiler doğru tanındığı ve doğru bilgiler ile isabetli istekler ile irtibata geçmeniz durumunda kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin aşk duygularını canlandırmak veya alevlendirmek yalnızca 1-2 gün sürmektedir.

Doğru kişi olduğunu düşündüğünüz ya da zaten size ilgi duyduğunu düşündüğünüz kimsenin size “Seni seviyorum” gibi değerli bir aşk sözcüğünü söyleyebilmesi için 2 Günde Aşık Etme Büyüsü yaptırabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

4 yorum “2 Günde Aşık Etme Büyüsü”

 1. Sude G. dedi ki:

  mahalleden birine aşığım ama o beni sevmiyor hatta görmüyor bile aynı mahallede büyüdük çocukluktan beri ona aşığım ama yok olmuyor ne yapsam kendimi ona gösteremiyorum ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun hocam 2 günde aşık etme büyüsü işe yararmı bana aşık olurmu?

 2. KISA SÜREDE SONUÇ OLCAY HOCADA dedi ki:

  MEDYUM OLCAY HOCAMDAN DAHA KISA SÜREDE SONUÇ VEREN MEDYUM YOK AŞK BÜYÜSÜNDE EN İYİSİ MEDYUM OLCAY HOCA GERÇEKTENDE SONUÇ ALAN BİR MEDYUM VE KESİNLİKLE BENDE KATILIYORUM BURDAKİ HERKESE ÇOK İYİ MEDYUMDUR

  1. sedef te. dedi ki:

   Gerçektende 2 günde aşık edebiliyormu medyum olcay hoca ben çok şaşırdım görünce bende yaptırmak istiyorum

 3. sonunda medyumumu buldum dedi ki:

  slm arkadaşlar bende çok medyum aradım aylarca hangi medyumla çalışsam diye düşündüm ama iyiki medyum olcay hocayla çalışmışım onun gibi iyi bir medyum yok gerçekten sonuç almadan bırakmıyor bende sevdiğim kıza aşk büyüsü yaptırmak için medyum olcay hocayla görüştüm ve bana aşık etti ben bu kadarını beklemiyordum ama şuan çok mutluyuz teşekkürler hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir