Menu
0534 703 65 30

Deli Gibi Bağlama Büyüsü

İnsanlar arasında bağlama büyüsü ismiyle bilinen ve bir çok engelleme amacı için fayda sağlayabilecek olan bu büyünün birden fazla yapılış amacı bulunmaktadır.

Bağlama büyüsü esasında bir kişinin başka bir kişiye bağlanmasını barındırsa da nihayetinde büyü yapılan kişinin yapmasını istemediğiniz şeyleri engellemesine de yardımcı olur. Örneğin; eşine bağlama büyüsü yaptıran bir kadının eşi ona karşı daha ilgili ve sevgi dolu olmaya başlamasıyla beraberinde eşinin başka kadınlara karşı ilgi duymasını engeller, başka kadınlarla eşinin onu aldatmasını engeller ve eşini evine bağlı bir eş olması yönünde yönlendirir.

Bağlama büyüsünün göstereceği olumlu etkilerin fazla olması için uzman bir medyum tarafından yapılması gerekir. Bağlama büyüsü konusunda pek çok çalışma yapmış ve istenilen sonuçlara ulaşmasını sağlamış olan Medyum Olcay gibi bilgili bir medyum ile çalışmanız işinizi hızlandıracağı gibi etkileri de olumlu yönde arttıracaktır.

Kendinize bağlamak istediğiniz kişi ile aranızdaki ilişki ne olursa olsun ( eşiniz, dostunuz, sevgiliniz, nişanlınız, eski eşiniz, evli bir sevgiliniz vb.) bağlama büyüsünden fayda görmek istiyorsanız, Medyum Olcay’ın deli gibi bağlama büyüsü ile en kısa sürede en yüksek faydayı görmeniz mümkün.

Deli Gibi Bağlama Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyor ya da hissediyorsanız bağlama büyüsü yaptırarak derin bir nefes alabilirsiniz.

Sevgilinizin size karşı sadık olması için aranızdaki aşkı ve sevgiyi kuvvetlendirip, elinizden kaçmaması ve size bağlı kalması için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Partnerinizle aranızdaki sevginin bittiğini hissediyorsanız sizi ilk zamanlardaki gibi heyecan dolu sevmesini istiyorsanız Medyum Olcay’ın bağlama büyüsünden faydalanabilirsiniz.

Ayrılık çanları çalmaya başladıysa ve sevdiğinizin sizi terk etmesinden korkuyorsanız, kendinize bağlamak ve ilişkinizde huzuru sağlamak için bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Birbirini seven ve ilişkisinde hiç bir problem olmayan ve bu saadetin hiç bozulmamasını isteyen kişiler, bu bağlılığın devamı yani sürekliliği için bağlama büyüsü yaptırabilir.

Hakkınızda yapılan dedikodulardan rahatsız oluyorsanız ve bu dedikoduların yapılmasına büyü yöntemiyle engel olmak istiyorsanız dil bağlama büyüsüne başvurabilirsiniz.

Eşinizin gözü hep dışarıdaysa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa eşinizin dışarıdaki gözünü kör etmek, gözünü bağlamak için göz bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Sevdiğiniz Kişi Dışında Hangi Kişilere Hangi Durumlarda Bağlama Büyüsü Yapılabilir?

Ailenizde size karşı cephe almış kişiler tarafından sizin adınıza sarf edilen kelimelerden şikayetçiyseniz ve bu duruma kesin çözüm üretmek istiyorsanız bu kişi için ( Kaynananız olabilir, Görümceniz veya Eltiniz olabilir) Dil Bağlama Büyüsü yaptırabilirsiniz.

Onaylanmayan ilişkilerde tarafların ailelerinin ikna olması ve ilişkiye karşı olumsuz yorum yapılmaması adına dil bağlama büyüsü yapılabilir.

Kendiniz için bağlama büyüsü yaptırabileceğiniz gibi, tanıdığınız bir çift için de bağlama büyü yaptırarak sonuç alabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

4 yorum “Deli Gibi Bağlama Büyüsü”

 1. sonuç alırmıyım acaba bana cvp yazarmısınız dedi ki:

  eşimin benden soğudunu hissediyorum bana artık eskisi gibi bakmıyor eskisi gibi sevmiyor bende onun bana bağlı olmasını istiyorum arkadaşlar bunun için medyum arıyorum bağlama büyüsü yaptıracağım medyum olcay hocadan sonuç alırmıyım acaba bana cvp yazarmısınız

  1. bağlama büyüsüyle eşim bana deli gibi bağlı dedi ki:

   öncelikle merhaba arkadaşım seni çok iyi anlıyorum çünkü bende nereseyse aynı durumdaydım ve medyum olcay hocamla görüştüm sana bağlama büyüsü yaparız ve eşin sana eskisi gibi bağlanır dedi ilk başlarda çok umudum yoktu ama işleme başladıktan sonra günden güne eşim değişti bana olan tavırları herşeyi değişti bende şaşırdım bu kadar hızlı sonuç almayı beklemiyordum ama oldu medyum olcay hocam dediğini yaptı şimdi bana ilk günkü gibi aşık ve çok iyi davranıyor hocama çokt eşekkür ederim sende çalış derim öneririm

 2. Sibel dedi ki:

  slm eski erkek arkadaşımla tekrar bir araya gelmek ve bana bağlı kalmasını bir daha ayrılmamamsını isityorum hocam bunu nasıl yapariz bağlama büyüsüyle olurmu yoksa başka bir işlem mi yaptırmam gerekiyor

 3. gülden dedi ki:

  Arkadaşlarım medyum olcay hocadan başka deli gibi bağlama büyüsünü yapan yok yani çok iyi yapan yok medyum olcay hoca gerçektende sonuç alıyor ve size deli gibi bağlıyor ben denedim şimdi sevgilim bana deli gibi bağlı teşekkürler hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir