Menu
0534 547 43 20

Gerçek MedyumlarGerçek Medyumlar & Medyum Olcay

Gerçek medyumlar her türlü işlemi yapabilen ileri seviye profesyonel düzeyde olan medyumlardır. Gerçek medyum olarak adlandırılan her medyuma güvenilmez ama o yüzden dikkatli olun. Sadece bilinen adını neredeyse herkese duyurmuş olan medyumlar ile çalışırsanız en azından çalıştığınız medyumun gerçek bir medyum olma ihtimali çok yüksek olur.

Her medyum ile çalışmamalısınız. Benim önerdiğim en iyi gerçek medyum olcay hocadır. Zaten olcay hoca birçok medyum tarafından biliniyor yani onu herhangi birisine sormanız halinde ne kadar iyi bir kişilik ve şahsiyet olduğunu size anlatır. Medyum olcay hocanın bu zamana kadar kimseye yanlışı olmamıştır. Olcay hoca bilinen en gerçek medyumlar arasında yer alır bu yüzden meraklanmayın içiniz rahat olsun.

Medyum Olcay hoca çok farklı bir medyum olduğu için başarısı hemen hemen her konuda vardır. Kısacası medyum olcay hoca ile çalışmanız çok mantıklı bir karar olacaktır. Medyum olcay hoca bu zamana kadar kendisinden yardım isteyen, onunla çalışmak isteyen kimseyi hayal kırılığına uğratmamıştır, bu yüzden bilinen ve sevilen bir medyum olarak biliniyor.

Olcay hoca gerçek medyumlardan en iyi işlem yapan medyumudur, sadece iyi işlem değil aynı zamanda yaptığı işlemlerde çok hızlı sonuçlar alarak da ön planda olan bir medyum kendisi mutlaka çalışmanızı tavsiye ederim onun gibi hızlı ve kesin sonuç veren bir medyum neredeyse kalmadı, medyum olcay hoca ile gönül rahatlığı ile çalışabilir, işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kendisine ulaşmak için mail atabilirsiniz ya da arayabilirsiniz. Medyum olcay hocayı aramaktan çekinmeyin.  Olcay hoca herkesin tanıdığı çok yetenekli bir şahsiyettir. Sizin her sorununuzu dinler bütün ihtiyaçlarınızı giderebilir. Onunla aranızda geçen herşey sadece ikiniz arasında kalır asla kimse ile paylaşılmaz.

Gerçek Medyum Olcay Hoca

 0534 547 43 20

 medyumolcayhoca@hotmail.com

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

34 yorum “Gerçek Medyumlar”

 1. hocam size nasıl teşekkür etsem azdır dedi ki:

  32 yaşında bir bayanım benim kadar şansız olan kimse yoktur heralde neye elimi atsam kuruyor ne olsa olmuyor bir kez evlilik yaptım ondanda anlaşamadığımızdan dolayı ayrıldık ayrıldıktan sonra hiçbirşey doğru dürüst gitmedi ne yapsam tutturamadım bende kendime baktırmak için medyum arıyorken medyum olcay hocayı buldum medyum olcay hocamla görüştüm ve bakım yaptırdım üzerimde eski eşimin büyüsü duruyormuş hala bu yüzden elimi attığım herşey kuruyormuş ne yapacağımı şaşırmış durumda kaldım hocam bana yardımcı oldu büyüyü bozdu ve üzerimdeki büyüyü bozunca bir rahatladım ama daha sonrada kısmet açma çalışması gerektiğini söyledi olcay hocam kısmet açma ç.alışmasıda yaptırdım hocama şükürler olsunki şuan için çok iyiyim hocama çok teşkkür ederim sağolun hocam

 2. OLCAY HOCAMIN YAPTIĞI BÜYÜ TUTTU dedi ki:

  MEDYUM OLCAY HOCAMIN YAPTIĞI KISMET AÇMA BÜYÜSÜ TUTTU O KADAR MUTLUYUMKİ HAYATIMDA HİÇ BİRİSİNİ SEVMEMİŞ BİRİSİDE BENİ SEVMEMİŞTİ ŞİMDİ BİR SEVGİLİM VAR İYİKİ KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTIRMIŞIM MEDYUM OLCAY HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YAPTIKLARINDAN DOLAYI SAĞOLUN HOCAM

 3. Hüsna - Kurtuldum dedi ki:

  olcay hocam beni kurtardı o olmasa napardım bilmiyorum üzerimdeki büyüden medyum olcay hoca sayesinde kurtuldum arkadaşlar sizlere olcay hocayla çalışmanızı tavsiye ederim kesinlikle çok iyi bir medyum ben kendisiyle çalıştım sonuç aldım fayda gördüm sizde çalışın derim

 4. nasıl medyum olcay hoca? dedi ki:

  selam arkadaşlar bende medyum olcay hakkında bilgi edinmek istiyorum kaç günde sonuç aldınız acaba bende çalışmak istiyorum ama güvenilir medyum mu? nasıl ulaşırım

  1. miray dedi ki:

   medyum olcay görüp göreceğin en güvenilir medyum.ömürlük olan çengelli iğne büyüsünü garantili yapan gerçek bir medyumdur.ben gideni geri döndürme büyüsü ve aşk büyüsüyle yeniden kendimi sevdiremediğim eski nişanlımı medyum olcay hocaya çengelli iğne büyüsü yaptırdıktan sona etkileyebildim.

 5. gerçek çengel büyüsü gerçek medyum dedi ki:

  gerçek medyum olcay bu sitede numarası yayınlanan medyum olcay arkadaşlar.internette gerçek medyum olcay hocanın adını kullanarak büyü işlemlerinden çıkar sağlamaya çalışan madrabazın biri var.az kalsın beni dolandıracaktı.peki olcay hoca kimdir derseniz; gerçek medyum hoca çengelli iğne büyü uzmanı.Başka büyülerle çözülemeyen sorunları çengelli iğne büyüsüyle çözüyor.uzun zamandır evliliğe ikna edemediğim arkadaşımı gerçek medyum olcay hocanın çengelli büyüsü sayesinde nikah masasına oturttum.böyle bir yola başvurmak istemezdim ama ona kendimi teslim ettiğim için mecbur kalmıştım.sonunda gerçek medyum olcay hoca sayesinde evliliğim gerçekleşti ortada kalmadım.

 6. selin uras dedi ki:

  çok büyük hata yaparak babamın arkadaşıyla kaçmıştım.benden yaşça çok fazla büyük bir erkekle olmak başta heyecan verici gelse de bu tür ilişki bana zarar vermeye başladı.ailem arkadamda perişan olmuştu.ona ayrılmak istediğimi söyledim.kabul etmedi.55 yaşında bulmuş 20 yaşında beni bırakır mı domuz…ondan ayrılmak için büyü yaptırmaktan başka çarem kalmayınca gerçek medyum aramaya başladım.internette gördüğüm medyum olcayın çengelli büyü iğnesiyle biraz masraflı da olsa amacıma kesin yoldan ulaşabileceğimi düşündüm.medyum olcayla telefonda konuşup derdimi anlattığımda çengelli iğne büyüsüyle 2 günde sevmediğim adamın benden soğuyarak tatsızlık olmadan kendiliğinen ayrılacağını söyledi.daha ekonomik olarak başka büyü türlerinden de bahsetti ama ben biraz dişimi sıkıp para biriktirip medyum olcay hocanın yaptığı en etkili sonuç garantili çengelli iğne büyüsü yaptırmaya karar verdim.işlem bittikten sonraki yaşadıklarımı da burada paylaşacağım.

 7. abime adet kanı büyüsü yapmışlar dedi ki:

  kötü tesadüf sonucu arkadaşımın kızının abime büyü yaptırdığını öğrendim.abim evli ve 4 çocuk sahibi.son zamanlarda evlerinde huzursuzluk olduğunu biliyordum ama nedenini anlamamıştık hiçbirimiz.sebebi arkadaşımın kızının abime adet kanı büyüsü yaptırmasıymış.daha önceden vefk çalışması yaptırdığım olcay hocanın faydasını gördüğüm için yine olcay hocayı aradım.çengelli iğne büyüsüyle adet kanı büyüsünü yüzde yüz bozabileceğini ve yeniden yapılmamasını garantilediğini söylediği için kabul ettim.söylediği gibi oldu.3günde adet kanı büyüsünün kötü etkileri abimin üzerinden kalktı.olcay hocanın çengelli iğne büyüsü evet kabul ediyorum biraz yüksek ücretli olsa da en iyi garantiyi veren en kısa sürede tamamlanan ömürlük büyü.

 8. ozan dedi ki:

  aşk büyüsünün gücü yetmediği yerde ömürlük çengelli iğne büyüsü sevdiğim kadının hayatına girmemi sağladı.gerçek medyum olcay hoca çengelli büyü uzmanı.internette isim hırsızı öteki olcayla karıştırmayın ben karıştırıp aramıştım onu yanlışlıkla.

 9. pişman kocayım karımla barışmak istiyorum dedi ki:

  ben bir hata yaptım, sevdiğim kadını karımı çocuklarımın annesini aldattım.bunu öğrenen karım her onurlu kadın gibi evden ayrıldı beni terk etti.ne yapsam karımı yeniden elde edemiyorum dönmeye barışmaya ikna edemiyorum.olcay hocanın işlemleri arasında karımı geri döndürmek için etkili büyü çeşidi var mı?

 10. bağlama büyüsü out, çengelli iğne in dedi ki:

  bağlama büyüsü yaptırmak için medyum olcay hocayı aradım.bağlama büyülerinin etkilerinin geçici olabileceğini söyledi.bozulamayan çengelli iğne büyüsünü önerdi.başka büyülerden de bahsetti ama benim aklıma da yatan çengelli iğne büyüsü işlemine en gerçek medyumları ararken karşılaştığım medyum olcay hocayla başladık.işlem aynı zamanda oldukça kısa süreli 3 günde sonuç alırmışım.Hadi inşallah.

 11. kaynanam kocamı başkasıyla evlendirmek istiyor dedi ki:

  çengelli iğne büyüsünü almanyada yaptığını iddia eden bir hocaya 1000 euro dolandırıldım.gerçek medyum olcay hocayla şansımı denemek istiyorum.benim konum kaynanamın kocamı türkiyede başkasıyla evlendirmek istemesi.

 12. sümeyye dedi ki:

  olcay hoca zannederek olcay hocanın çakmasına az kalsın para kaptıracaktım ama çengelli iğne büyüsüyle ilgili bilgi azlığını fark edip kurtuldum çok şükür. daha detaylı arayınca gerçek medyum olcay hocanın yorumlarını gördüm.okuyunca benim aradığım gerçek medyum olcay hocanın numarası olduğunu anladım.olcay hocaya beni terk edip başkasına giden kocamı eve geri döndürmesi için çengel büyüsü yaptırdım.çengel büyüsünden kesin sonuç alarak kocama yeniden kavuştuğum için çok mutluyum.

 13. Dinçer dedi ki:

  baldızıma aşık oldum.beni ya bu aşktan vazgeçirip ateşimi söndürecek ya da aşkıma sevdiğime kavuşturacak hoca arıyorum.

  1. züleyha dedi ki:

   ben evliyken eski sevgilim karısından boşandı.eski sevgilimle kaçamak olarak birkaç kez görüştüm.yanlış ama gönül ferman dinlemiyor.eski sevgilim beraber kaçalım dedi.çocuklarımı ortada bırakmamak için gerçekten sevdiğim erkekle gidemedim ama gecem gündüzüm o olmuştu.özlüyordum,mutsuzdum.medyum olcay çengel iğnesi büyüsüyle kalbimdeki çaresiz aşkı söküp aldı bitirdi.aklımda eşimden başka erkeğin olmaması beni aileme daha bağlı ve mutlu bir kadına dönüştürdü.sen de medyum olcayı arayabilirsin ama bu sitedeki numarasını ara çünkü bir tane de olcay hocanın sahtesi türemiş insanları dolandırmaya çalışıyor.

 14. Ayşegül F. dedi ki:

  bu güne kadar büyü işlemleri için daha önce rahmetli annemin emektar medyumuna gidiyordum ama beni terk eden nişanlımı geri döndürmesi için yaptığı büyü tutmadı.sonrasında kendim için üzerimdeki nazarı alması için yazdırdığım muska işe yaramadı.tüm olumsuzluklara rağmen son bir şans verdim.gece gördüğü gölgeler ve altını ıslatma sorunu yaşayan arkadaşımın oğlunu götürdüm.o çocuğa da çare olmadı.artık tamam buraya kadar dedim.yeni daha iyi etkili büyü işlemleri yapan yeni hoca aramaya başladım.ilk defa internette gördüğüm hocalarla konuşacağım için kararsız ve tereddütlüydüm.önce olcay hocayı aradığımı zannederek sahte hocayı aramışım.fark edince kendime kızdım.gerçek medyum olcay hocayı aradım.medyum olcay hoca tüm sorunlarıma tek çözüm olarak ömürlük diyebileceği çengelli iğne büyüsünü önerdi.bütçemi biraz aşmasına rağmen ayrı ayrı geçici büyü işlemlerine ödeme yapmaktansa tek elden çıkacak garantili sonuç veren çengelli iğne büyüsünü tercih ettim.3 günde işlem bitti.medyum olcay hoca sayesinde hayatımı zehir eden sorunları birer birer çözülüyor.

 15. eşimin ilgisini istiyorum dedi ki:

  Evleneli 1 yıl oluyor.eşimin ikinci evliliğiyim.ilk evliliğinden olan kızına sürekli vakit ayırması,tek tatil günümüz pazar onda da her pazar kızı almaya gidiyor.annesiyle oturup uzun uzun konuşuyor.ben buna artık tahammül edemiyorum.medyum olcay eşimin ilgisini bana artırmak için işlem yapar mı?

  1. eski eşin elektriği bana büyü yaptırttı dedi ki:

   kocanın sana daha çok ilgi göstermesi için kızından vazgeçirmek için büyü yaptırmak istemen ilginç geldi ama ben eşimin eski eşiyle aralarındaki elektriklenmeyi fark ettiğim için olcay hocaya çengelli iğne büyüsü yaptırarak birbirlerinden soğutmuştum.bu sayede olası ihaneti önledim.belki senin de durumun öyledir diye düşünerek olcay hocayı aramanı önermek isterim.çengelli iğne büyüsü ile kocanı istediğin şekle getirebilirsin.çok etkili büyü işlemi çengelli iğne büyüsü.

 16. kardeşimde musallat var dedi ki:

  erkek kardeşimde cin musallatı var.kırşehirde ocaklara da götürdük ama değişen birşey yok.ailecek perişanız.medyum olcay hoca cin çıkarma işlemi yapıyor mu?

  1. fırat dedi ki:

   medyum olcay hoca cin çıkarma işleminii yapıyor arayabilirsin.babamda da musallat olmuştu.olcay hoca babama musallat olan dişi cini yakarak çıkardı.

 17. asker eşi neriman dedi ki:

  vatani görevini tamamlayarak gelen eşimin geldiğinden beri psikolojisi düzelmedi.operasyona katılmış dağa çıkmış çok kötü zorluklar yaşamış.gece uyurken durduk yere bağırarak kendisini yataktan aşağı atıyordu.rehabilitasyon çare olmayınca yolum medyumlara hocalara düştü.önce hassas durumumu istismar eden sahte olcay hocanın tuzağına düştüm hayli yüklü miktarda para kaptırdım.sonra çok şükür ki gerçek medyum olcay hoca yorumlarını okuyarak gerçek medyum olcay hocanın numarasını buldum.garantili sonuç veren en etkili çengelli iğne büyüsü sayesinde eşimin psikolojisini medyum olcay hoca 20 günde aşama aşama düzeltti.psikolojik sorunların çözümünde kalıcı çözüm arayan arkadaşlara gerçek medyum olcay hocanın yaptığı sadece onun yapabildiği çengelli iğne büyüsünü öneriyorum.

 18. leman dedi ki:

  medyum olcay hocaya geçen sene yaptırdığım çengelli iğne büyüsünün etkisinin bozulmamasına hala şaşkınım.gerçi medyum olcay hoca çengelli iğne büyüsünün kalıcı olduğunu ömürlük olduğunu söylemişti.yaşayınca gördüm ki gerçekten en kalıcı büyü çengelli iğne büyüsü.

 19. sırrı biliyorum dedi ki:

  büyüye hocaya hacıya inanmayan ben medyum olcayın müdavimi oldum.kendime felsefeme aykırı yaşadığımı düşünüp başta kendime kızdım ama büyü işlemleri yaptırma isteğimle barıştım.medyum olcay hoca sıcakkanlı sevecen birisi en son dayımın miras konusunda bize haksızlık etmesine karşı çengelli iğne büyüsü yapmıştı.bu sene yine bir mal paylaşımı meselesi oldu.dayım ilk önce bizim payımızı fazla fazla verdi.aman alın payınızı karşıma çıkmayın ruhum bunalıyor sonra dedi.ruhunun bunalmasının sebebi medyum olcayın etkili çengelli iğne büyüsü sayesinde.tabii bu sırrı sadece ben biliyorum.

 20. olcay hocanın numarası dedi ki:

  etkili büyü yorumlarıyla ilgili internet sitelerini okudukça çengelli iğne büyüsünün etkileyici olmasına hayran kaldım.olcay hoca yorumlarını okuduğumda da çengelli iğne büyüsünü yaptığını gördüm ama aradım açmadı telefonu numarası doğru mu yeni numarası mı var güncel bilgi lütfen.

 21. Burçak dedi ki:

  medyum olcay hoca yorumlarında okuduğuma göre çengelli iğne büyüsünün kalıcı ömrülük olması ilgimi çekti.aşık olduğum ama etkileyemediğim kişiyi de çengelli iğne büyüsüyle kendime aşık edebilir miyim??????

 22. çengelli iğne büyüsüyle kancayı taktım dedi ki:

  olcay hocaya evlilik amaçlı yaptırdığım çengelli iğne büyüsü adeta ismiyle müsemma.adama çengeli nasıl taktıysak kaynanamın ölü toprağı büyüsü bile çengelli iğne büyüsünü bozamadı.

 23. ışıl dedi ki:

  babamı sevgilisinden ayırmak için önce bir hocaya ayrılık büyüsü yaptırdım ama faydası olmadı.sanki daha çok bağlandılar.çifti ayırmak için en etkili büyü çengelli iğne büyüsü olduğunu yorumlardan okuyup yaptırmak istedim.onu da önce sahte medyum olcayı aramışım.doğrusunun buradaki numara olduğunu da belirteyim bu arada.medyum olcay hoca babamla partnerini ayırmak için ayırma amaçlı çengelli iğne büyüsü yaparak aralarını bozdu,dün ayrılma haberleri geldi.üzülen tek kişi babam.biz bu haberi sevinçle karşıladık.

 24. ZAHİDE dedi ki:

  KIZIMI YENİ GÖRÜŞMEYE BAŞLADIĞI SEVGİLİSİNDEN AYIRMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ YENİ TANIŞTIKLARI HALDE BERABER YAŞAMAYA KARAR VERDİLER.ANNE OLARAK BU DURUMU ÇOK TEHLİKELİ BULUYORUM.KIZIMI BU TEHLİKEDEN KORUMAK İÇİN SEVGİLİSİNDEN AYIRMAK SOĞUTMAK İÇİN MEDYUM OLCAYI ARADIM,BAKIM YAPTIKTAN SONRA KIZIMIN SEVGİLİSİNİN RUHANİ OLARAK ARTNİYETLİ KARANLIK BİRİ OLDUĞUNU GÖRDÜ VE AYIRMA AMAÇLI ÇENGELLİ İĞNE BÜYÜSÜ İŞLEMİNE BAŞLADI.İŞLEMİN DÖRT GÜN SÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ.BUGÜN ÜCRETİ YENİ GÖNDERDİM İŞLEM BAŞLADI .KIZIMDA NE GİBİ DEĞİŞİKLİKLER OLACAK?

  1. merak etme herşey iyi olacak dedi ki:

   olcay hoca çengelli iğne büyüsüyle duruma el atmışsa rahat ol kızında olumlu değişiklikler olacak.gerçek medyum yorum sitelerinin en büyük artısı işte bu.birbirimizle soru cevap yapabiliyoruz.çengelli iğne büyüsüyle soğutma amaçlamışsanız kızın sevgilisini görünce yolunu değiştirecek kadar soğuyacaktır.ben de şimdiki kocamı flört dönemimizde sevgilisinden olcay hocanın çengel büyüsü ile ayırarak elde etmiştim.

 25. karımı yola getiremiyorum dedi ki:

  karım inançlarıma saygı duymuyor.eşime büyü yaptırmak zorundayım.çünkü karım inançlarıma yaşam tarzıma saygı duymayıp tamamen kendisine dönüşmemi istiyor.beni olduğumdan başka birşeye dönüştürmeye çalışıyor ben reddettikçe de kavgamız gürültümüz eksik olmuyor.sürekli dırdır şikayet tatsızlık…bıktım ve boşanamıyorum.karımın fiziksel sağlık sorunları olduğu için boşanırsam onu attığımı söylerler hem de akrabam.dayımın kızı.ailem izin vermez boşanmama ve çocuklar kötü etkilenir.kısacası ben karımın dırdırından bıktığım için karımı daha uysal hale getirecek aramızdaki muhabbeti sıcaklığı artıracak büyü yaptırmak istiyorum.

 26. ceylan dedi ki:

  beni terk eden sevgilimle yeniden bir araya gelmek için daha önce medyum b****’ye yaptırdığım gideni geri getirme büyüsü tutmayınca başka hocaya gideni geri getirme büyüsü yaptırdım ama onun da etkisi kısa sürdü.medyum olcay hocanın büyü işlemlerini yorumlarını okuduktan sonra medyum olcayda karar kıldım.medyum olcayın gideni geri getirme büyüsünün daha iyisi olarak yaptığı çengelli iğne büyüsü sayesinde karı koca hayatı yaşadığım için ayrılmayı göze alamadığım sevgilime kavuşmuş oldum.biraz daha para biriktirip evlenmek amaçlı çengelli büyü iğnesi yaptıracağım, tabii doğru isim yine gerçek meydum olcay hoca.

 27. çengelli iğne büyüsü ile kara büyü bozdurdum dedi ki:

  yanlış adama odaklandım.yanlış adamı sevdim.evli kuzenime aşık olduğum için onu gözümün önünde başka kadınla gördükçe sinirden delirerek önce medyum s****ye ölü toprağı büyüsü ve kuzenimin karısında da sabun büyüsü yaparak onları ayırmak sonra da o kadının kötü olmasını istedim ama çok geçmeden pişman oldum.ölü toprağı büyüsünü ve sabun büyüsünü bozdurmak için yaptırdığım hocaya yalvardım ama kabul etmedi.gerçek medyum yorumlarında okuduktan sonra numarasını aradığım olcay hoca çengelli iğne büyüsüyle kuzenime yaptırdığım büyüleri bozdu.ben çok rahatladım vicdanım da rahat hala kuzenimi seviyorum.yeniden biraz para biriktirdikten sonra kuzenime aşkımı unutturması için medyum olcay hocadan çengelli iğne büyüsü yapmasını isteyeceğim.

 28. oğlumu olcay hocayla kurtardım dedi ki:

  oğlum birkaç kez intihar girişiminde bulundu.hastaneye yetiştirip kurtardık.oğlumdaki kötü halleri,zihinsel sorunları, bunalımı sonlandırmak için olcay hocaya büyü işlemleri yaptırmak üzere aradım.olcay hoca çengelli iğne büyüsü ile oğlumdaki buhranı kaldırabileceğimizi söyledi.alternatif olarak daha ucuz büyülerde vardı ama menüden yemek seçmiyoruz, hayatımız mevzu bahis.bu yüzden üçe beşe paraya bakmadan oğlum için en faydalı olacak en etkili çengelli iğne büyüsü yaptırdım.bir hafta içinde oğlumda artık insan içine çıkmaya hayata bize karışmaya başladı ki bu bizi en mutlu eden şey.

 29. KARA BÜYÜ YERİNE ÇENGEL dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR BENİM ÇALIŞTIĞIM MEDYUM ALDIĞI ÜCRETİ SON KURUŞUNA KADAR İYİ HAK EDEN HAKKANİYETE ÇOK ÖNEM VEREN KUL HAKKI GÖZETEN BİRİSİ.MEDYUM OLCAY.BEN ONA ESKİ KOCAMA KARA BÜYÜ YAPTIRMAK İSTEDİĞİMDE ONUN YERİNE ÇENGELLİ İĞNE BÜYÜSÜ ÖNEREREK KARA BÜYÜNÜN KORKUNÇ SONUÇLARINA TANIK OLMAMI İSTEMEDİ AMA ÇENGELLİ İĞNE BÜYÜSÜ YAPARAK ESKİ KOCAMIN KISMETİNİ KAPATARAK HAYATINDAKİ BAZI ŞEYLERİN TERS GİTMESİNİ SAĞLADI.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir