Menu
0534 547 43 20

Medyum Olcay Hoca Yorumları – 0534 547 43 20Medyum Olcay Hoca Yorumları

Gerçek Medyum Olcay Hoca’nın resmi web sitesi bu sayfadır diğer sayfalara itibar etmeyiniz ve kesinlikle inanmayınız. Medyum Olcay ile çalışma yaptırmak isterseniz bu siteden numarasına ulaşabilirsiniz. Medyum Olcay hoca gerçek medyum ve sonuç alınacak en iyi medyumdur

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

20 yorum “Medyum Olcay Hoca Yorumları – 0534 547 43 20”

 1. münih-kütahya hattında büyü savaşları dedi ki:

  merhaba arkadaşlar olcay hocanın bu sayfasına ilk yorum yapan ben olmak istedim. ben almanyada yaşıyorum. münihin güneyinde bad tölzde ailemle beraberim. türkiyede nişanlım var. düğünümüze daha birkaç ay var türkiye-almanya arası seyahatlerle ilişkimizi yaşatmaya çalışıyoruz. onun ailesi hakkımda dedikodu çıkarmış. o kız orda sana sadık kalmıyordur sonuçta almanyada yaşaya yaşaya rahatlığa alışmıştır. o kadar Hans varken illa ki aldatıyordur diye diye nişanlımın aklına bunu işlemişler. gerçekte ben sevdiğim erkeği asla aldatmadım. ailesinin bu dolduruşlarının temelinde benim yerime kendi köylerinden birini gelin almak istediklerini anlayınca ne yaparsam yapayım ailesini ikna edemeyeceğimi anladım. çok sinirlendim de. buna çözüm bulmanın tek yolu benim için nişanlımın tüm ailesine komple büyü yaptırmak olduğunu anlayınca da herkese birden tek seferde yaptırabileceğim etkili büyüleri araştırdım. çengelli iğne büyüsünün kalabalık topluluğa yapıldığını okudum işime yarayan büyünün çengelli iğne büyüsü olduğu bilgisini cebime koyduktan sonra çengelli iğne büyüsü uzmanı olan medyumu aramaya başladım. okumadık yorum sitesi bırakmadım.gördüm ki medyum olcay çengel büyüsünün şahı. ben de olcay hocayı whatsapptan aradım. konuştu bakım yaptı ben de buradan ücretini gönderdim ve çengel büyüsü işlemini başlattık. ben nasıl hırslı ve azimliysem aynı ateşin medyum olcayda da yandığını anladım. medyum olcay kesinlikle hırslı bir medyum. 3 günde çengel büyüsü tuttu. bu yüzden medyum olcayı etkili büyü işlerinizin çözümü için tavsiye etmek isterim.

 2. ilhan dedi ki:

  sevdiğim kız bana inat olsun diye görücüye gelenleri kabul etti. ailesi de devam ettirdi. artık işler kontrolümüzden çıktığı için bunu ancak bir hoca desteğiyle çözebilirim diye düşünüp medyum olcayı aradım. sağolsun medyum olcay bizim durumumuzu anladı 1 gğnde yüzük fırlattıran ayrılık büyüsüyle sevdiğimi bana kavuşturdu. hem de kimsenin düşmanlığını üzerimize çekmeden yaptı bunu.

 3. olcay hocayla 3 günde mucizeyi yaşadım dedi ki:

  olcay hocanın numarasını bana yıllardır görüşemediğim bir arkadaşım verdi. karısının istememesi yüzünden biz görüşemiyorduk. erkekler arasında bi laf vardır “karıdan korkmayan bizden değildir ” diye. o işin esprisi ama madem hanımı istemiyor diye biz de rahatsız etmiyorduk işte o arkadaşım bir gün haber verdi ben otogardayım gel beni al diye şaşırdım gittim yanına yemek yedik çay kahve muhabbet vs. o zaman söyledi boşanma aşamasındaymış karısından. nasıl oldu dedim. meğerse karısı ona devamlı surette bağlama büyüsü yaptırıyormuş. o da bunu bir vesileyle fark edince daha güçlü bir hocaya ayrılık büyüsü yaptırmış o da olcay hoca. numarasını bana verdi. ben de son zamanlarda kötü durumdaydım. eski eşimle barışmaya çalışıyordum kabul etmiyordu . olcay hocayı aradım işlem başlattım 2 günde deli gibi bağlama büyüsü yaparak sevdiğim kadınla eski eşimin benimle barışmasını sağladı. benim için çok değişik ve hayatımın ibresini eksiden artıya çeviren olayı paylaşarak sizlere de faydalı olmak istedim.

 4. enes-yasemin-utku dedi ki:

  Allah olcay hocamdan razı olsun. ailemiz için güvenilir medyum arıyorduk çünkü babamın vefatından sonra annemin aklını çelerek evliliğe ikna eden birinden annemi soğutmak için olcay hocaya ayrılık büyüsü yaptırdık. işin içinde annemiz olduğu için duyulmasını istemiyorduk. güvenilir dürüst hoca arayışımız olcay hocayı bulunca son buldu. olcay hocam annemin evlilik işini etkili ayrılık büyüsüyle bozdu.

 5. beyza dedi ki:

  köpek gibi aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum garantili güvenilir hoca arıyorum. kimi önerirsiniz? olcay hocaya aşk büyüsü yaptıranların işlemleri nasıl oldu kaç günde etkisini gördünüz?

  1. Gamze dedi ki:

   ben -medyum olcaya köpek gibi aşık ettirme büyüsü yaptırdım.ismiyle müsemma bir büyü türü.ben aslında hoşlandığım erkeğe kızdığım için bu büyüyü yaptırdım. çünkü ona olan duygularımı açtığım zaman sen önce kendine bak diye beni aşağıladı.ben de ona aşkımı öfkeyle birleştirip medyum olcaya köpek gibi aşık ettirme büyüsü yaptırdım.3 günde ateş gibi sonuç aldım.

 6. olcay hocaya sabun büyüsü bozdurdum dedi ki:

  sabun büyüsü bozdurmak için ilk isim medyum olcay olmalıdır. ben eşime yaptırılan sabun büyüsünü bozdurmak için önce tanıdık medyumları dolaştım ama çare bulamadık. zaman kaybettik.zaman kaybettikçe kocamın durumu daha kötüye gitti.sonra internette kim sabun büyüsü bozdurmak için hangi hocaya gitmiş diye aramaya başlayınca olcay hocanın büyü bozmada etkili olduğunu görünce artık daha kaybedecek ne kaldı düşüncesiyle aradım.olcay hocanın yakınlığı yardımseverliği kısa sürede yaptığı büyü bozma işlemi ile ilk düşüncemden utandım açıkçası.olcay hoca etkili büyü işlemleri için ilk isim.

 7. eski sevgiliyi unutturma büyüsü var mı dedi ki:

  aşk çok güzel bir duygu ama doğru kişiye aşık olunursa güzel duygu. ben beni mutsuz eden aşağılayan değer vermeyen bir adama aşık olup uzun süre birliktelik yaşadım.üstelik terk edildim ama unutamıyorum. o kişiye geri dönmek istemiyorum ama unutamıyorum da.bu acıyı dindirmek için olcay hoca eski sevgiliyi unutturma büyüsü yapar mı bilen var mı diye sormak için olcay hoca yorum sayfasına girdim.olcay hocaya daha önce ablamın bozulma aşamasındaki evliliğini toplamak için işlem yaptırmıştık ama eski sevgiliyi unutturma büyüsü yapan yaptıran var mı onu sormak için olcay hoca yorum sayfasına sormak istedim.

 8. cin musallatından kurtuldum dedi ki:

  selamunaleyküm diyerek sözüme başlıyorum.kimse normal zamanda normal hayatında yaşarken kıskançlığın kurbanı olup başına cin musallat edilmesinin ne demek olduğunu bilmez.allahta kimseye bunu yaşatmasın.kadın dayanışmasına inanırken inancımı yıkan bir bayan arkadaşımın bana cin musallat etmesiyle hayatım kabusa dönmüştü.eşime çocuğuma bile zarar vermeye başladım.hastanede yattım tedavi olamadım kötüye gittim.aile büyükleri bende musallat olduğunu anlamışlar beni hocalara götürmeye başladılar.ben uzun zaman eziyet çektim.ailem umutsuzluğa gömüldüğü sırada kuzenim internette meydum olcayın sitesini görüp yorumlarını okumuş.ailem meydum olcaya cin çıkarma işlemi yaptırmış.ben zaman kavramından yoksundum ama ailemin dediğine göre 2 yoğun ve manevi olarak herkesin yorulduğu günün sonunda cin musallatından kurtulmuşum hamdolsun. benim durumumda olan cin musallatına maruz kalan,büyü yapanların şerrine uğrayan herkes ama herkes medyum olcayı arasın.bu işler zaman kaybetmeye gelmiyor.üzerimde hak geçmesin medyum olcay gibi muhterem bir zatın emeğinin hakkı üzerimde kalmasın diye herkesi bilgilendirmeyi üstüme vazife bildiğim için yorum yazdım.

 9. eşime kavuşturan büyü dedi ki:

  şans eseri yorumlarda bulduğum olcay hocanın hayatımı değiştireceğini bilmezdim.kocamla 4 yıldır ayrı yaşıyoruz.ben inadımdan nikahımı vermiyorum gerçi o başka kadınla yaşıyor üstelik çocukları da oldu.ben bana ihanet ettikleri için sürünsünler diye boşanmıyorum.kocamı sevmiyordum da.bir gece internete girip ihanete uğrayan kadınların neler yaptıklarını okumaya başladım.giden kocayı geri döndürme, biten aşkı alevlendirme,sevdiğinin bırakmaması için büyü yaptırma gibi şeyler gördüm.o an içimde umut belirdi acaba kocamı yeniden sevmek için olcay hocaya işlem yaptırabilir miyim diye düşündüm.kocamı yeniden sevebilmek ve eşimin bana geri dönmesini istedim.olcay hocayı aradım olcay hoca 4 yıllık ayrılık,başkasıyla beraber yaşam üstüne üstlük gayrımeşru çocuk olduğu halde o kadar yaşanmış kötü olaya rağmen kocamı bana bir haftada geri getirdi.kocam çok pişman olarak bana döndü. sadece doğan çocuğuna maddi manevi destek olacak.ben kocamla yeniden beraber yaşayıp eski güzel günlerimize döneceğiz.bana bu şansı bu fırsatı verip yeniden mutlu bir kadın olmamı sağlayan olcay hocaya ne kadar teşekkür etsem az gelir.

 10. TUĞHAN dedi ki:

  AŞK BÜYÜSÜ YAPIYORUM EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPIYORUM DİYE İNSANLARI KANDIRAN DOLANDIRICI MEDYUM O KADAR ÇOK Kİ OLCAY HOCAYA DENK GELMEK BÜYÜK FIRSAT. OLCAY HOCA YORUMLARINDA KARŞILAŞTIĞIM KADARIYLA DA KENDİM OLCAY HOCAYA YAPTIRDIĞIM PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIĞIM KADARIYLA KESİNLİKLE OLCAY HOCADAN DAHA GÜVENİLİR HOCA BULAMAYIZ.

 11. ayçaa dedi ki:

  3 günde aşık etme büyüsü gerçek mi? gerçekten birini 3 günde aşık etme büyüsüyle kendimize bağlayabilir miyiz?

  1. yiğit dedi ki:

   sana söyleyebilirim ki 3 günde aşık etme büyüsü gerçekten var ama doğru hoca tercihi yaparsan var.3 günde aşık etme büyüsü sadece gerçek hocaların elinde canlanıyor.ben 3 günde aşık etme hevesiyle kaç hoca dolaştım…ama olcay hoca son durağım oldu.işlem yaptıktan sonra 3 günde öncesinde benimle alakası olmayan kızın sevgi dolu aşk dolu bakışlarını gördüm.

 12. sivaslı dedi ki:

  affedemediğim affedemeyeceğim kadını yeniden elde etmek istemiyorum. sadece tek isteğim bana yaptıklarının bedelini ödemesini istiyorum. medyum olcay hoca eski sevgilime kara büyüyü ne kadara yapar bileniniz var mı? yorumlardan gördüğüm kadarıyla olcay hocayla çalışmak istiyorum ama kara büyü maliyetini öğrenmem lazım.

 13. KUTAY dedi ki:

  GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ UZMANI ARIYORUM DİYORSANIZ OLCAY HOCAYI BULMALISINIZ.NE YAPIN EDİN GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜNÜ OLCAY HOCAYA YAPTIRIN.HEM KALICI HEM KISA SÜREDE ETKİSİNİ GÖSTERİYOR.BEN AYRILDIĞIM İÇİN HERKESE REZİL OLDUĞUM NİŞANLIMI BARIŞTIRMAK İÇİN ÇOK HOCA DENEDİM.HER HOCA HAYAL KIRIKLIĞI OLDU.BÖYLE YORUM SAYFALARINDA DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞMAK ÖNEMLİ.BEN ALTINA İMZAMI ATTIĞIM YORUMU OLCAY HOCA SAYESİNDE YAŞADIĞIM MUTLULUK HATRINA HERKESE YARARI OLSUN İSTİYORUM.

 14. babasının kızı dedi ki:

  papaz büyüsü bozulmaz diyenlere inat medyum olcay papaz büyüsünü bozuyor hem de babama yapılan babaz büyüsünü 3 günde bozdu.babamı bizi büyünün kötü etkilerinden 3 günde kurtaran medyum olcay gerçekten garantili işlem yapan bir hoca.

 15. çılga-mert aşkında nazar dedi ki:

  sevgilimle aramızdaki kopukluk, soğuma nedeniyle ayrılma kararı aldık ama ayrıldıktan sonra kopamadık.biz evlilik düşünen bir çifttik ama biraraya gelince kavga didişme bitmiyor ayrılıp uzaklaşınca birbirimizi özlüyorduk.sevgilimle yeniden biraraya geldikten sonra yine sebepsiz soğukluk başlayınca bu sefer ilişkimizi bir hocaya baktıralım dedim.sevgilimin eski kız arkadaşının bizim üzerimizde nazarı kıskançlığı varmış.arkadaşımın aşk konularında uzman hoca diyerek numarasını verdiği olcay hoca,kıskançlıktan doğan nazarı bozmak için işlem yaptığından beri sevgilimle eski sıcaklığımıza güzelliğimize samimiyetimize kavuştuk.yeniden evlilik konuşmaya başladık.olcay hocaya teşekkür etmek lazım.

 16. medyum olcay bozulmayan büyü yaptı dedi ki:

  sabun büyüsü yaptırmak için istanbulda garantili medyum ararken hoca yorumlarını okumanın gerekli olduğunu düşündüm. etkili sabun büyüsü yapan hoca yorumlarında medyum olcayı çok yerde okuyunca aradım. bakım yaptırmak için konuştuğumuzda medyum olcayın konuya hakim oluşundan etkilendim.ücreti yollayıp işlemi başlattım.çok kısa sürede işlemi sonuçlandıran medyum olcayın yaptığı sabun büyüsünü bozduramamışlar da.öfkem ve kızgınlığım sebebiyle sabun büyüsü yaptırdığım kişinin sabun büyüsü bozdurmak için hoca aradığını duydum içimden güldüm açıkçası; seviiim koş bozulmayan büyü yapmışlar demeden edemiyorum.çünkü medyum olcayın yaptığı hiçbir büyü bozulmuyor.yaptığı büyüler garantiliymiş, başkaları da öyle yazıyordu.bende gördüm yaşadım.uğraşıp uğraşıp bozduramıyorlar.

 17. fedai dedi ki:

  medyumlar,hocalar hakkında çok bilgi sahibi olmadığım için hocalar hakkında yazılan yorumları okuyorum.büyü işlemi yaptırmadan önce medyum yorumlarını okumak çok önemli.ben de medyum olcayın yorumlarını okuyorum.medyum olcayı kendine aşık ettirme büyüsüyle ilgili arayabilirim.uzaktan büyü yapma konusunda da medyum olcayın uzmanlığı başarısı var mı?

 18. hopalı recep dedi ki:

  ben hopada yaşıyorum.marmaristeki sevgilimi başka erkeklere kaptırmamak için bağlama büyüsü yaptım.bekaret kemeri takmış gibi oldu kız.o derece etkili.medyum olcay, uzaktan büyü yapma konusunda gerçekten başarılı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir