Menu
0534 703 65 30

Medyumlar

Medyumlar Hakkında

Çalışma yapacağınız medyum hakkında medyumlar arasında araştırmanızı yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur çalışma alanları sizin sıkıntınızın çözümünü içeriyor mu?

Medyumlar arasından çalışacağınız medyuma karar vermeden önce muhakkak sorgulamanız gereken iki önemli nokta vardır.  Gerçek medyum olup olmadığı ve çalışacağınız medyumun çalışmaları arasında sizin sorununuza çare olacak çalışma var mı?

Eğer sorgulamalarınız sonucunda istediğiniz cevabı elde ederseniz, o medyum ile çalışmayı düşünebilirsiniz ama biraz daha araştırmak da fayda var, çünkü son zamanlarda birçok kişi medyum olmadığı halde medyumum diyerek ortalıkta geziyor bu da medyumlar arasında ciddi sorunlar teşkil ediyor. Çünkü her gün birçok kişi medyum ya da hoca olduğunu söyleyerek masum insanları dolandırıyor, bunların önüne geçmek için hangi medyum ile çalışacaksanız hakkında çok sağlam bir şekilde araştırma yapmalısınız.

Biz her türlü işlem konusunda ve elde ettiği başarılar ile ön planda tutulan medyum olcay hocayı medyumlar arasında çalışabilecek en iyi medyum olarak görüyoruz. Medyum olcay hoca geniş bir kitleye hitap eden çok ünlü bir medyum olarak bilinir. Bu yüzden asla hata yapmaz yaptığı işlemler kesinlikle isteğinize uygun biçimde sonuçlanan işlemlerdir.

Olcay hoca standart medyumlar gibi değildir, ciddi anlamda yetenek sahibi usta medyumlar arasında yer alır. Onu bu kadar ünlü yapan şey ise medyum olcay hocanın bu zamana kadar edinmiş olduğu referanslar ve gerçekleştirmiş olduğu ciddi çalışmalardır.

Medyumluk uzun yıllar boyu nesilden nesile aktarılmış meslekten ziyade ciddi bir sorumluluktur. Bu sorumluluğu herkes taşıyamaz zaten bu yüzden herkes medyum olamaz. Gerçek medyum bulmak çok zordur. Kimin gerçek kimin sahtekar olduğunu birçoğumuz anlayamıyoruz, işte bu yüzden işlemlerinizi medyum olcay hoca ile gerçekleştirin sorun yaşamayın.

Olcay hoca yeteneğini ve başarısını her dilde konuşturmuş bir medyum olarak anılıyor. Medyumluk görevini başarılı ve sorunsuz bir şekilde uzun yıllar boyunca sürdüren ve hiçbir zaman başarısında taviz vermeyen kendisini çalışmalarıyla ve etkili sonuçlarıyla ön planda tutan medyum olcay hocaya her konuda güvenip işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

10 yorum “Medyumlar”

 1. Hülya dedi ki:

  Olcay hoca çok tercih edilen bir medyum bunun en büyük sebebi başarısıdır. diğer medyumlar olcay hocanın yanında çok düşük seviyededir. Medyumların bilinen en eski olanı zaten olcay hoca. bu zamana kadar birçok kişinin sorunlarını çözmüş dertlerine derman olmuştur. Kendisiyle istediğiniz işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 2. Zeynep dedi ki:

  Son zamanlarda medyumlar arasında çok fazla sahtekar medyum olmaya başladı bu yüzden doru medyumu bulmak gerçekten zorlaştı ama medyumlar arasında size sadece belirli medyumlar ile çalışmanızı tavsiye ederim o zaman sorun yaşamazsınız. Benim medyumlar arasında en beğendiğim ve güvenilir olan medyum olcay hocadır kendisi gerçekten çok güvenilir birisi meraklanmayın.

 3. Olcay Hoca dedi ki:

  4 yıl önce medyum olcay hocaya muska yazdırdım kız kardeşim için etkisini çok iyi şekilde aldım ama şimdi olcay hocanın numarasını kaybettim tekrar çalışmak istiyorum nasıl ulaşıcam bir kaç yerde numarasını buldum ama aradığımda başka medyumlar çıkıyor lütfen birisi gerçek numarasını yazabilir mi artık başka medyumları aramak istemiyorum!!!

 4. Medyumlar dedi ki:

  Medyumlar arasında ciddi anlamda yetenekli olan bir kaç medyum var bunlardan en iyisi medyum olcay hocadır arkadaşlar. Olcay hoca yaptığı işlemlere kesinlik ve garanti veriyor bu yüzden onunla çalışmak çok mantıklı bir tercih olur. en azından başka medyum ile vakit kaybetmemiş olursunuz. Zaten istediğiniz hoca ile çalışın sizde en iyi medyumun olcay hoca olduğunu fark edeceksiniz. Olcay hoca diğer medyumlardan çok daha farklıdır o yüzden onunla çalışmak size büyük avantaj sağlar arkadaşlar. olcay hocayı medyumlar dan ayıran en farklı özelliği ise çalışmalarında hep olumlu sonuç almasıdır. Olcay hoca işlemlerinde hep olumlu sonuçlar almasıyla bilinir zaten. Kesinlikle ondan başkası ile çalışmayın medyum olcaydan şaşmayın.

 5. merve dedi ki:

  medyumların birçoğu insanları oyalamaktan başka bir şey yapmıyor, sizde böyle medyumlardan yorulduysanız size medyum olcay hoca ile çalışmanızı önereyim. Medyum olcay hoca işlemlerini çok etkili bir şekilde gerçekleştiriyor ve işin en güzel tarafı çok başarılı bir şekilde sonuçlanıyor medyum olcay hoca gerçekten harika bir medyum

 6. Tahir dedi ki:

  Tam dokuz yıldır hiç işlerim yolunda gitmiyor hep sorunlar ile karşılaşıyorum en sonunda çareyi medyum aramakta buldum. Günlerim medyumlar ile geçmeye başladı birçok kişi ile çalıştım ama hiç birisi istediğim sonucu veremedi en sonunda medyumlardan umudumu kesecekken olcay hoca ile tanıştım son kez şansımı denemek istedim ve medyum olcay hoca ile çalışmalara başladım.bana üzerimde büyü olduğunu bunu bozabileceğini söyledi bende beklemeye başladım.olcay hoca işlemlere başladıktan sonra kendimde bir değişim hissettim ve önümüzde ki hafta beklediğim bir iş vardı ve istediğim gibi işi kaptım hayatta da şansım geri döndü olcay hoca sayesinde diğer medyumlar boş arkadaşlar en iyisi olcay hoca bütün medyumlara bin basar

 7. Aleyna dedi ki:

  yorumlara inanmak istiyorum ama içimde hep bi şüphe var

 8. Recep dedi ki:

  Bundan yaklaşık 7 ay önce çok huzursuz bir yaşantım vardı resmen hayattan zevk almaz oldum bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı hiç kimse ile flört dahi etmedim, ya sanaldan bile hiç kimse ile konuşamadım bir türlü kimseye açılamıyordum içime kapanık birisiydim çok denedim ama hiç bu durumdan kurtulamadım, gitmediğimiz psikolog kalmadı hiçbiri bana yardımcı olamadı en son çareyi medyumlarda aramaya başladım günlerim medyumlarda geçti 3 defa dolandırıldım artık çok temkinli davranmaya başladım sonunda medyum olcay hocayı buldum onun hakkında çok fazla şey duymuştum o yüzden pek tereddüt etmedim medyum olcay hoca ile çalışmaya başlarken işlemlere başladık olduğundan daha hızlı etkisini gösterdi ilk defa çalıştığım ofiste ki bir kızla konuşmaya başladım kısa sürede gerçekten çok farklı şeyler yaşadık aradan 2 ay geçti evlendik çok mutlu bir hayat kazandım olcay hoca sayesinde diğer medyumlar gerçekten gereksiz medyum olcay hoca en iyisi

 9. Tercan dedi ki:

  Olcay hocanın namını çok duydum gerçekten de denildiği gibi yaptığı her işlem başarılı bir şekilde sonuçlanıyormuş gerçekten öyle mi eğer denildiği gibi başarılı ise başka medyumlar ile uğraşmayacağım medyum olcay hoca ile çalışmayı düşünüyorum

 10. Ayça dedi ki:

  bende başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bundan yıllar önce başımda çok büyük bir bela vardı ama nasıl bir bela bedenimi tamamen saran illet beni mahvetti sağlıklı düşünemez oldum yemek yemiyordum gözlerim kanlanıyordu çok kötü inlemeler sesler gizli gizli kara cisimler görüyordum kısacası ne yaptığımı bilmiyordum ailem benim için medyumlara başvurmuş. Günlerim hep medyumlarda geçmeye başladı. benim kendimden zaten pek bir umudum yoktu çünkü o illeti kanımda hissediyordum her an ensemde ki soğukluğu beni bitiriyordu günlerimiz böyle medyumlarda geçtikten sonra artık annem de yoruldu bir gün medyumlardan dönerken annem buda olmayacak dedi ve kaldırıma oturdu o an yüzünde ki çaresizlik beni öyle bir yaraladı ki biliyorum bu yaşadıklarım benden çok annemi de rahatsız ediyordu kim kızının böyle bir hayata mahkum olmasını ister ki sadece bu da değil siz düşünün bir kızınız var gece yarısını tam gecenin ortasında herkes uyurken evde çığlık atıyor camları kırıyor bağırıyor durmadan tuvalette uyuyor siz ne yapardınız biliyorum bu durumum herkese yansıyordu ama elimden bir çare gelmiyordu bir gün bizim yan komşumuz var elif abla ben pek sevmem annem ile arası çok iyi ben annemi üzdüğüm zamanlar o hep annemi teselli ederdi neyse o geldi o gün öğlen ben yan odadan dinliyorum tabi elif abla anneme bir hoca ile tanıştığını benim durumumu hocaya anlattığını söyledi hoca da elif ablaya kızı getirin bakalım demiş. ertesi gün olcay hoca diye birisine gittik hocayı görünce içime bir rahatlama geldi diğer gittiğimiz medyumlar gibi değil çok farklı bir hocaydı benim için büyü bozma işlemlerine başladığını söyledi kısa süre içerisinde hayatım çok değiştir önce geceleri duyduğum sesler kaybolmaya başladı yavaş yavaş suyu sevmeye başladım eskiden suyu sevmezdim ortalama 1 ayın sonunda rahat rahat uyanmaya başladım çok şükür hiçbir sorunum hiçbir ihtiyacım kalmadı medyum olcay hoca sayesinde rahata kavuştum hakkını ödeyemem en iyi medyumlardan birisi gerçekten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir