Menu
0534 703 65 30

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü yapılması çok tehlikeli bir büyüdür. Genelde bir insana ciddi anlamda zarar vermek için yapılan bir büyü işlemidir. Bu yüzden bu büyüyü yaptırmadan önce iki kere düşünün , emin olduktan sonra işlemi başlatın. Geri dönülmesi çok zor bir işlemdir çünkü. Yapılan kişiyi ölüme kadar sürükleyebilir.

Bu büyü yıllar önce bir medyumun kızına topluca tecavüz edilmesi sonucunda kızın babası olan medyumun tecavüz edenlere topluca azap vermek için çok ama çok uzun yıllar önce keşfettiği bir büyü işlemidir.

Günümüzde de bir insana çok kötü bir acı yaşatmak için yapılan bu büyü işlemini yapan az sayıda medyum var. O yüzden dikkatli olun. Bilinmedik medyumlar ile çalışmayın ne olur ne olmaz dolandırılma ihtimaliniz var.

Sabun büyüsü bu denli ciddi bir büyü işlemi olduğu için bu işlemi yapan medyumun da belirli bir olgunlukta olması lazım. Bizim tavsiyemiz sabun büyüsü için medyum olcay hocadır. Neden o olduğunu gelirsek; Medyum olcay hoca bu büyüyü yaparken çok dikkatli davranıyor, her ince ayrıntısına kadar iniyor, özen göstererek yapıyor.

Büyü yapısı gereği çok etkili bir büyü olduğu için yapımı da bir o kadar zorlaşıyor. Bu kadar tesirli bir büyüyü olumlu bir şekilde sonuçlandırmak gerçekten çok zor bir işlemdir bununla ancak medyum olcay hocanın tecrübesi başa çıkabilir.

Sorunsuz işlemler için medyum olcay hocayı daima tercih etmenizde çok fayda var.

Daha detaylı bilgi için olcay hoca ile iletişime geçin….

Kişisel Telefonu : 0534 703 65 30

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir